Výhody nákupu na Luxusnimatrace.eu

1+1 matrace zdarma

Akce matrace

Doprava zdarma


Dr. Sleep Vám pomůže s výběrem správné matrace do postele!

Nákup na splátky


»
HEURÉKA matrace do postele

Matrace HEUREKA aMatrace Heuréka patři mezi nejvyhledávanější matrace do postele a to díky optimálním ortopedickým vlastnostem. Partnerská matrace Heureka je vyrobena kombinací pěn Flexifoam®, které zajišťují vynikající ortopedičnost, elasticitu, vzdušnost a odolnost. Matrace disponuje masivní stranou HARD (bílá) s hladkým povrchem a měkččí stranou SOFT (zelená) v provedení classic, která přispívá k prokrvení pokožky.

Matrace Heuréka je potažena potahem Cashmere, který vzniká spojením kašmírské vlny a vysoce kvalitních moderních materiálů. Na potahové látce oceníte především hebkost, snadnou údržbu, vhodnost pro alergiky a skvělé izolační vlastnosti - díky nim pomáhá odbourat u žen pocit studených nohou a naopak muži ocení fakt, že jejich tělo nebude přehřívat. Potah Cashmere je prošitý dutým vláknem vysoké hmotnosti. Pro snadnou manipulaci a nepřetržitého používání matrace je potah vyroben ze dvou polovin. Navíc je potah pratelný do 60°C.

Parametry atrace Heureka:
  • Vhodné uložení matrace: pevný laťkový, polohovatelný lamelový rošt
  • Potahmatrace:  snímatelný, pratelný do 60°C.
  • Mechanický test: 80 000x.
  • Maximální zatížení matrace: 130 Kg.
  • Záruka: 5 let.

 

Matrace Heuréka

Matraci Heuréka nyní u nás zakoupite v akci matrace 1+1 zdarma, to znamená, že druhou matraci Babeta Vám dáme zdarma.

© 2011-2015 - Luxusnimatrace.eu - Studio zdravého spánku Bruntál. :: SEO-friendly.cz - Optimalizace e-shopu :: Ubytování Karlov
NTRiM