Výhody nákupu na Luxusnimatrace.eu

1+1 matrace zdarma

Akce matrace

Doprava zdarma


Dr. Sleep Vám pomůže s výběrem správné matrace do postele!

Nákup na splátky


» Údržba matrace
Údržba matrace do postele

Údržba matrace do postele zajišťuje nejen dlouhou životnost  matrace, ale také především zkvalitňuje Váš spánek. Správným zacházením s matrací předcházíme tvorbě roztočů, bakterií a případných plísní, které vznikají špatnou prodyšností matrace.


Jak se správně starat o matraci do postele?

Většina konstruovaných matrací je bezúdržbových, nicméně velkou roli v životnosti matrace hraje rošt do postele, na kterém je matrace položena a potah, jenž jí pokrývá.
Potah matrace má být snímatelný a pratelný. Rošt do postele je zapotřebí vybírat s ohledem na konstrukci matrace. Správně zvolený rošt do postele napomáhá k maximální prodyšnosti matrace a maximálního využití fyziologických vlastností matrace.Pereme potah mtrace

Matrace do postele s potahem Aloe Vera a Microcare jsou snímatelné a pratelné na 60°C, navíc zabraňují tvorbě mikroorganismů a plísní. Potah je možno prát v automatické pračce na již zmíněných 60°C. Nejlépe sušíme rozprostřené na prádelní šňůře.

© 2011-2015 - Luxusnimatrace.eu - Studio zdravého spánku Bruntál. :: SEO-friendly.cz - Optimalizace e-shopu :: Ubytování Karlov
MDkxMzN